Organizasyon Yapımız

Genel Müdürlüğümüz Ankara başta olmak üzere, toplamda 8 farklı ildeki Bölge Müdürlüklerimiz kapsamında, gayrimenkul değerlemesi alanlarında uzman ve deneyimli 100’den fazla kadrolu personel ve Türkiye genelinde 300’den fazla çözüm ortaklığı bağlantılarıyla nitelikli değerleme hizmeti sunuyoruz.

Bünyemizde yer alan SPK Lisanslı denetim kadromuz, her faaliyet alanına özel uygulamalarını ve teknik çalışmalarını uyumlu bir şekilde devam ettirmektedir. Proje bazlı oluşturulan takımlarımız ve odaklanmış hizmet anlayışımız ile üst düzey hizmet standartlarına sahip bir şirket olarak yer almaktayız. Profesyonel insan kaynakları ekibimiz, güncel bölge taramaları ve seçilmiş katılımlar ile şirket portföyünü her zaman gelişime açık ve dinamik tutmaktadır.

Şirket bünyesinde sözleşmeli olarak çalışan mimarlık, inşaat mühendisliği, şehir ve bölge planlaması, ziraat mühendisliği, makine mühendisliği, peyzaj mimarisi ve iç mimarlık lisans diplomalarına sahip değerleme uzmanlarımız ile çok yönlü hizmet verebiliyor olmaktan gurur duyuyoruz.