FAALİYET ALANLARI

GAYRİMENKUL DEĞERLEMESİ
Yerel ve uluslararası değerleme standartlarını birleştiren bize özel sistemimizle her türlü gayrimenkul için güvenilir, doğru sonuçlara varıyoruz.
OFİS DEĞERLEMESİ
Değerlemede kullanılan çeşitli yöntemleri bir araya getirip elimizdeki verileri masaya koyduktan sonra bizi gerçek değere ulaştıracak yol haritamızı oluşturuyoruz.
ALIŞVERİŞ MERKEZİ (AVM) DEĞERLEMESİ
AVM’nin ana kiracılarının marka değeri, elektronikten yemeğe ve popüler mağazalara uzanan iyi bir mağaza kombinasyonu sağlanıp sağlanamadığı, doluluk oranları gibi birçok değişkeni birlikte ele alıyoruz.
ARSA VE ARAZİ DEĞERLEMESİ
Raporlarımızda değer hesaplamasının yanında arsaların en iyi ve verimli kullanımına ilişkin önerilerimizi de müşterilerimize sunuyoruz.
OTEL VE TURİSTİK TESİS DEĞERLEMESİ
Otel veya turistik tesisin net getirisi ve giderinin yanı sıra gelecekteki şartlara göre değişebilecek gelir ve giderlerini; ayrıca oluşabilecek ek masrafları da ele alıyoruz.
FABRİKA VE SANAYİ TESİS DEĞERLEMESİ
Tüm fabrika binalarının ve fabrika yapısını destekleyen tüm ekipmanın ve üretimin değerlemesini yaptığımız gibi istendiğinde sadece “makine parkı değerleme” hizmeti de veriyoruz.
TERSANE VE LİMAN DEĞERLEMESİ
Tersane ve liman değerlemesi, çok özel ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu alanda birçok proje yürütmüş deneyimli SPK Lisanslı uzmanlarımız, deneyimli gemi inşa mühendisi danışmanlarımızla iş birliği içinde çalışmalarını yürütmektedir.
DEPO VE ANTREPO DEĞERLEMESİ
Bir depo veya antrepoyu değerlendirirken onarım maliyetini ve tasfiye değerini dikkate alıyor, kiralama için şimdiki ve gelecekteki değerini de hesaba katıyoruz.
ENERJİ SANTRALİ DEĞERLEMESİ
Enerji santrallerinin değer tespitinde gerçek değere ulaşmak, santrallerin en etkin kullanım yönteminin de hesaba katılmasıyla mümkün olmaktadır. Enerji santrallerinin güncel piyasa değerini SPK formatında raporlar ile gerçekleştiriyoruz.
MAKİNE TESİS VE GEMİ DEĞERLEMESİ
Makine, tesis ve gemi değerleme hizmetleri, çok geniş bir alan olduğundan faaliyetleri ayrı bir departman altında yürütülmektedir. Konusunda yetkin, makine değerleme uzmanlarımızın yanı sıra kaptan ve gemi inşa mühendisi danışmanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.