Marka Kurumsal’da Ekip Üyesi Olmak…

Genel Müdürlüğümüz Ankara olmak üzere, sekiz farklı ildeki bölge müdürlüklerimiz dahil, gayrimenkul değerlemesinde tecrübeli, eğitimli, konularında uzman yaklaşık 75 kişilik bir ekiple çalışıyoruz. Ayrıca Türkiye genelinde 350’den fazla çözüm ortaklığı bağlantımız var. Gayrimenkulden gemiye, AVM’den depo değerlemesine kadar çok çeşitli alanlarda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. SPK Lisanslı deneyimli uzmanlarımız ve alanında uzman danışmanlarımızla her çalışanımıza ciddi bir bilgi birikimi vaat ediyoruz.

Dinamik Bir Çalışma Ortamı

Dinamik Bir Çalışma Ortamı

Her yeni iş bizim içine özel bir proje olduğundan; her projeyi kendi şartlarına göre değerlendiriyor, her projemizde ekibimize önemli deneyimler sunuyoruz.

Proje Bazlı, Odaklanmış Çalışma Grupları

Proje Bazlı, Odaklanmış Çalışma Grupları

Biz Marka Kurumsal’da statik işler yürütmek yerine, her projeyle yenilenen dinamik süreçlere, yepyeni maceralara yelken açıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz. Proje bazlı oluşturulan takımlarımız ve odaklanmış hizmet anlayışı ile üst düzey hizmet standartlarına sahibiz.

Çok Yönlü Şirket Kültürü

Çok Yönlü Şirket Kültürü

Mimar, inşaat mühendisi, şehir ve bölge plancısı, ziraat mühendisi, peyzaj mimarı ve iç mimar, makine mühendisliği gibi pek çok farklı alandan gelen bilgi ve deneyimi bir potada eritiyor; benzersiz bir bilgi birikimi ve şirket kültürü inşa ediyoruz.

Değerler ve İdealler Ön Planda

Değerler ve İdealler Ön Planda

Şirket değerlerimiz, yaptığımız işin merkezinde yer alıyor ve ideallerimiz, çalışma yaşamına da yansıyor. İş süreçlerimizdeki dinamizm ise şirketimize bir yenilik kültürü getiriyor.

Etkileşime Açık İletişim Tarzı

Etkileşime Açık İletişim Tarzı

Marka Kurumsal Ailesi olarak biz yeni bakış açılarına açığız ve sisli denizlerde dahi dümen tutmaya istekliyiz. Standart süreçlerin bir parçası olmak yerine keşiflere açık bir ekibiz.

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Profesyonel insan kaynakları ekibimiz, şirketimize yeni yetenekler katmak için kariyer havuzumuzu sürekli güncelliyor.

Yeteneklerinizi Birlikte Keşfediyoruz

Yeteneklerinizi Birlikte Keşfediyoruz

Deneyimli veya gelişime açık genç adaylarımız, ayrı ayrı tasarlanmış işe alım süreçlerimizden geçiyor. Potansiyel çalışanlarımızın yeteneklerini ortaya koyabilmeleri için tasarlanmış İK süreçlerimizde sizinle tanışmak, “Markamıza” katacaklarınızı duymak için heyecanlıyız.

Birey Odaklı Eğitim Sürecimiz

Birey Odaklı Eğitim Sürecimiz

İşimiz çok dinamik süreçler içerdiğinden, işe kabul edilen ekip arkadaşlarımıza sürekli yenilenen bilgi birikimimizi çeşitli eğitimlerle aktarıyoruz. Eğitimlerimiz, iş süreçlerinin yanı sıra yeni çalışanlarımızın şirket kültürümüz hakkında bilgi sahibi olmasını da sağlıyor.

Birlikte Gelişip Büyüyoruz

Birlikte Gelişip Büyüyoruz

Marka Kurumsal Ailesi olarak sürekli öğreniyor ve kendimizi yeniliyoruz. Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sürekli destekliyor, onların getirdikleri bilgi birikimini de iş süreçlerimize katıyoruz

Marka Kurumsal’ın dinamik iş yaşamında yerinizi almak isterseniz Aşağıdaki formu doldurarak bize CV’nizi iletin…

Telefon Numaranız
e-Posta Adresiniz
Başvurduğunuz Pozisyon
Özgeçmişinizi Ekleyiniz
Özgeçmişinizi Ekleyiniz
<a href="https://www.markakurumsal.com.tr/media/1143/web-sitesi-i-letis-im-formu-aydinlatma-metni.pdf" target="_blank">Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metnini</a> Okudum