AD SOYAD UNVAN MESLEK
Bülent HASILCIO Yönetim Kurulu Başkanı
Kurucu Ortak
İşletme
Deniz GÜNAL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Kurucu Ortak
Genel Müdür
Y. Şehir ve Bölge Plancısı
Mustafa HASDEMİR Şirket Ortağı
Sorumlu Değerleme Uzmanı
400552
Makine Mühendisi
Serdar Kadir ASLAN Şirket Ortağı
Sorumlu Değerleme Uzmanı
402750
İnşaat Mühendisi
Betül DEMİRCİ İdari İşler Müdürü İşletme
Fatoş YILDIRIM HIRLAK Mali Koordinatör Mali Müşavir
Defne LAFCI Lisanslı Değerleme Uzmanı
406524
İnşaat Mühendisi
Derya ZENGİN Lisanslı Değerleme Uzmanı
405218
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Yunus MERMER Lisanslı Değerleme Uzmanı
905894
Harita Kadastro Programı
Gamze Üner COŞGUN Lisanslı Değerleme Uzmanı
410985
Harita Mühendisi
Gözde YAZGAN Lisanslı Değerleme Uzmanı
404532
Jeofizik Mühendisi
Rüya Arslan Lisanslı Değerleme Uzmanı
405008
İşletme
Ömür GÖKKAYA Lisanslı Değerleme Uzmanı
405098
İşletme
Ahmet Melih PULCU Lisanslı Değerleme Uzmanı
411165
Biyoloji
Çiğdem AKDEMİR Lisanslı Değerleme Uzmanı
407576
Türk Dili Edebiyatı
Ali İhsan SERT Lisanslı Değerleme Uzmanı
406408
Kimya Mühendisi
Tuğçe YILDIRIM Lisanslı Değerleme Uzmanı
Muhasebe Elemanı
407002
İşletme
Fatih Muhammet AY Lisanslı Değerleme Uzman Yardımcısı
913044
İnşaat Mühendisi
Hilal UYAR Lisanslı Değerleme Uzman Yardımcısı
911901
Şehir ve Bölge Plancısı
Bahar ARAS Lisanslı Değerleme Uzmanı
411154
İstatistik
Ümit DEMİRCİ Lisanslı Değerleme Uzmanı
405819
Makine Mühendisi
Mehmet Emre ÖZTAŞ Lisanslı Değerleme Uzmanı
411488
İşletme
Onur CEYLAN Lisanslı Değerleme Uzmanı
409773
Elektrik/Elektronik Mühendisi
Nigar AKSOY Lisanslı Değerleme Uzmanı
407231
Maliye
Yusuf YAYLALI Değerleme Uzmanı İşletme
Melisa ÖZKAN Muhasebe Elemanı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Ali YILMAZ Muhasebe Elemanı Bilgisayarlı Muhasebe
Özlem KÖR Muhasebe Elemanı İktisat
Mehmet Eren ERTUĞRUL Muhasebe Elemanı İstatistik
Tuğçe Tuğba FİDAN Operasyon Elemanı Aile ve Tüketici Bilimleri
Yunus Emre ERKOÇAK Operasyon Elemanı Otomotiv Teknolojisi
Hüseyin Can KUTLUOL Operasyon Elemanı Fizik
Zübeyde EMİROĞLU Operasyon Elemanı Radyo Televizyon ve Gazetecilik
Ali Duran DALCI Operasyon Elemanı İş İdaresi
Çiğdem KÜÇÜKÇINAR Operasyon Elemanı İşletme
Çağrı ULUBEY Operasyon Elemanı İşletme
Onur HASILCIO Operasyon Elemanı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Serpil TEMELCİ Operasyon Elemanı Sosyal Bilimler
İlknur URSAVAŞ Yönetici Asistanı Lise
Ali Rıza TEMELCİ Büro Görevlisi Lise
Emine Özge ÇİĞDEM Mutfak Görevlisi Lise
İsa KARADAVUT Büro Görevlisi Lise
Nihal İZGİ Mutfak Görevlisi Lise
Yağsen GÜRHAN Sekreter İşletme