AD SOYAD UNVAN MESLEK
Bülent HASILCIO Yönetim Kurulu Başkanı
Kurucu Ortak
İşletme
Deniz GÜNAL Yönetim Kurulu Başkanı
Kurucu Ortak
Genel Müdür
Y. Şehir ve Bölge Plancısı
Mustafa HASDEMİR Şirket Ortağı
Sorumlu Değerleme Uzmanı
400552
Makine Mühendisi
Serdar Kadir ASLAN Şirket Ortağı
Sorumlu Değerleme Uzmanı
402750
İnşaat Mühendisi
Cem GÜLEÇ Şirket Ortağı
Sorumlu Değerleme Uzmanı
404453
İşletme
Fatoş YILDIRIM HIRLAK Mali Koordinatör Mali Müşavir
Defne LAFCI Lisanslı Değerleme Uzmanı
406524
İnşaat Mühendisi
Derya ZENGİN Lisanslı Değerleme Uzmanı
405218
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Emel GEMALMAZOĞLU Değerleme Uzman Yardımcısı İnşaat
Gözde YAZGAN Lisanslı Değerleme Uzmanı
404532
Jeofizik Mühendisi
Melike KILIÇ Lisanslı Değerleme Uzmanı
406523
Şehir ve Bölge Planlama
Yunus MERMER Lisanslı Değerleme Uzmanı
905894
Harita Kadastro Programı
Rüya Arslan Lisanslı Değerleme Uzmanı
405008
İşletme
Gamze Üner COŞGUN Lisanslı Değerleme Uzmanı
410985
Harita Mühendisi
Ömür GÖKKAYA Lisanslı Değerleme Uzmanı
405098
İşletme
Burak ÖZDEMİR Lisanslı Değerleme Uzmanı
406728
İşletme
İldeniz YALÇIN Lisanslı Değerleme Uzmanı
408856
İşletme
Yusuf YAYLALI Değerleme Uzmanı İşletme
Tunç ŞEN Lisanslı Değerleme Uzmanı
903720
İktisat
Çiğdem AKDEMİR Lisanslı Değerleme Uzmanı
407576
Türk Dili Edebiyatı
Ceyda GÜNAL İdari İşler Y. Peyzaj Mimarı ve Kentsel Tasarım Uzmanı
Ahmet Melih PULCU Lisanslı Değerleme Uzmanı
411165
Biyoloji
Tuğçe YILDIRIM Muhasebe Elemanı
Lisanslı Değerleme Uzmanı
407002
İşletme
Melisa ÖZKAN Muhasebe Elemanı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Özlem KÖR Muhasebe Elemanı İktisat
Ali YILMAZ Muhasebe Elemanı Bilgisayarlı Muhasebe
Elif HASILCIO Muhasebe Elemanı İşletme
Tuğçe Tuğba FİDAN Operasyon Elemanı Aile ve Tüketici Bilimleri
Yunus Emre ERKOÇAK Operasyon Elemanı Otomotiv Teknolojisi
Hüseyin Can KUTLUOL Operasyon Elemanı Fizik
Ali Duran DALCI Operasyon Elemanı İş İdaresi
Zübeyde EMİROĞLU Operasyon Elemanı Radyo Televizyon ve Gazetecilik
Nihan UFUK Operasyon Elemanı
Lisanslı Değerleme Uzmanı
410317
Maliye
Ece BOYACIOĞLU Operasyon Elemanı İşletme
Emine BAYRAK Operasyon Elemanı Maliye
Musab Enes OKUR Operasyon Elemanı Dış Ticaret
Nihal İZGİ Mutfak Görevlisi Lise
İlknur URSAVAŞ Yönetici Asistanı Lise
Ali Rıza TEMELCİ Büro Görevlisi Lise
Serpil TEMELCİ Operasyon Elemanı Sosyal Bilimler
İsa KARADAVUT Büro Görevlisi Lise
Emine Özge ÇİĞDEM Mutfak Görevlisi Lise