Güçlü Referanslar

Aralarında Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Yapı Kredi, Şekerbank, Vakıf Katılım, Ziraat Katılım, Türkiye Emlak Katılım Bankası, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, İller Bankası, TOKİ, TMSF, Ziraat GYO, Türkiye Emlak Katılım Bankası ve ESGİMTAŞ gibi Türkiye’nin önde gelen kurumların bulunduğu bir referans listesine sahibiz.

Detaylı ve Hızlı Çalışma Disiplini

Sürekliliğini koruduğumuz kalite yönetim sistemimiz sayesinde, her projeyi derin ve titiz araştırma süreçlerinden geçiriyor, bir yandan da önceden belirlediğimiz hedefler doğrultusunda ilerliyor; vakit kaybetmeden en detaylı ve objektif sonuçlara ulaşıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz müşterimizin hedef ve çıkarları doğrultusunda karar sürecini olabildiğince kolaylaştırmak diyebiliriz. Şeffaflık esası altında raporlamalarımızı müşterilere aktarıyor, sürekli iletişimle en doğru sonuçlara birlikte varıyoruz. Müşteri beklenti ve gereksinimlerini çok iyi anlayarak, gereksinimlerine en etkin ve yaratıcı çözümler ile cevap bulmak konusunda iddialıyız.

Uzman Kadro

Şirketimiz, tüm gayrimenkul ve menkul kıymet türlerinde bünyesinde yer alan yüksek tecrübeye sahip, lisans mezunu, teknik kökenli ve değerleme uzman yardımcıları ve değerleme uzmanlığı deneyimine sahip SPK Lisanslı uzman kadrosu ile nitelikli hizmet vermektedir.

Kalite ve Risk Yönetimi Politikası

Projelerimizin tüm süreçlerine kalite ve risk yönetimini dahil ediyoruz. Bu yaklaşım bizim için sürdürülebilir bir değerleme sisteminin temelini oluşturmaktadır.

Bağımsız ve Tarafsız

Ticari çıkarımız asla verdiğimiz hizmetlerin önüne geçmiyor, öncü konumda her daim müşterilerimiz yer alıyor. Bizler, her zaman en doğru değere ve müşterimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefliyoruz.