Şirketimiz Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) Seri VIII, No: 35 Saylı uyarınca Sermaye Piyasası Mevzuatı Çerçevesinde Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler Listesi kapsamında yetkili kılınmıştır. Şirketimiz ayrıca, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun (BDDK) 25.06.2015 tarih ve 6348 sayılı karar ile, “Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi ve Faaliyetleri Hakkındaki Yönetmeliğin” 11. maddesine istinaden, bankalara “Gayrimenkul, gayrimenkul projesi veye bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi” hizmeti verme yetkisi almıştır.

Şirketimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olup, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) üyesidir. Ayrıca Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun, Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi ve Faaliyetleri Hakkında Yönetmelik Madde 9, “ç” bendine uyarınca “verdikleri hizmetlerden doğabilecek zararları karşılamak amacıyla mesleki sorumluluk sigortası yaptıracaklarını taahhüt etmeleri” gereğine uygun olarak şirketimiz Mesleki Sorumluluk Sigortası’na sahiptir.

Bağımsızlık ve Güvenirlik ilkelerine dayalı, dürüst ve hızlı hizmet anlayışı ile teknoloji, bilimsel veriler ve deneyimi en etkin biçimde kullanmakta, gayrimenkul değerlemesinde “Gerçek Değer”e ulaşarak, en iyi hizmeti vermekteyiz.

Genel Müdürlüğümüz Ankara olmak üzere, hali hazırda 8 farklı ilde de bulunan Bölge Müdürlüklerimiz dahil gayrimenkul değerlemesi konusunda tecrübeli, eğitimli, konularında uzman yaklaşık 75 kadrolu personel ve Türkiye genelinde yaklaşık 350 civarında çözüm ortaklığı bağlantısıyla IVS International Valuation Standards (Uluslararası Değerleme Standartları) ve EVS European Valuation Standards (Avrupa Değerleme Standartları) kriterlerine uyularak etkin değerleme hizmeti sunulmaktadır.

Bünyemizde yer alan 30'u aşıkn tamamı SPK LİSANS sahibi bir ekipten oluşan denetim kadrosu yapılanması ile banka özel uygulamalarına paralel olarak teknik çalışmalarını uyumlu şekilde devam ettirmektedir. Oluşturulan takımlar, odaklanmış hizmet anlayışı ile bankalara üst düzey hizmet standardını amaçlamakta, profesyonel İnsan Kaynakları ekibimiz güncel bölge taramaları ile yeni ve seçilmiş katılımlar ile şirket portföyünü her daim gelişime açık ve dinamik tutmaktadır.

Gayrimenkul değerlemesi konusunda tecrübeli ve eğitimli uzman kadromuzla Türkiye genelinde değerleme hizmeti verilmektedir. Şirket bünyesinde ve sözleşmeli olarak çalışan mimari inşaat mühendisi, şehir ve bölge plancısı, ziraat mühendisi, peyzaj mimarı ve iç mimar lisans diplomalarına sahip Değerleme Uzmanlarımızca verilen değerleme hizmetinde IVS International Valuation Standards (Uluslararası Değerleme Standartları) ve EVS European Valuation Standards (Avrupa Değerleme Standartları) kriterlerine uyulmaktadır.

Katalog için tıklayınız